Bizi arayın: 0216 461 19 00 | E-mail: info@lingu-ist.com

linguISTGerçek Öğretmenlerden Etkili Destek

Uzun yıllar özel sektörde ve üniversitelerde eğitim veren bizler şimdi de deneyimlerimizi iş hayatındaki profesyonellerle, üniversite öğrencileriyle ve yurtdışında dil eğitimi almak isteyen yetişkinlerle paylaşıyoruz.

İngilizce konusunda zorluk çekiyorsanız ihtiyacınıza uygun, terzi dikimi programlar yapabiliriz. Grup ya da birebir eğitimlerimizle size etkili bir dil eğitimi sağlayabiliriz.

Eğitmen kadromuz Marmara, İstanbul, Boğaziçi, Hacettepe, Gazi, Uludağ, Çanakkale 18 Mart gibi ülkemizde eğitim fakülteleri en iyi üniversitelerden mezun kişilerden oluşmaktadır. Yabancı eğitmenlerimizin de anadillerinde eğitim veriyor olmalarına dikkat etmekteyiz. Eğitmenlerimiz arasında İstanbul’daki üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışanlar da bulunmaktadır. Kendileri de İngilizce Öğretmeni olan kurucularımız da derslere bizzat girerek öğrenci memnuniyetini ve gelişimini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır.

Eğitim verdiğimiz dillerle ilgili bil için lütfen dil isimlerine tıklayınız: İngilizce - Almanca - Fransızca - Japonca - Rusça - Yabancılara Türkçe

Özelliklerimiz
Deneyimli Eğitmenlerimiz,
Dil Eğitiminde Uzmanlığımız,
Metodoloji Bilgimiz
Programlar
İngilizce,
Almanca,
Fransızca,
Japonca,
Rusça,
Yabancılara Türkçe