Bizi arayın: 0216 461 19 00 | E-mail: info@lingu-ist.com

linguISTÖzel Ders Programları

Siz de klasik sınıf eğitimlerinden verim alamıyorsunuz değil mi? Hem öğrenci sayısı çok fazla hem de tecrübesiz eğitmenlerle vakit kaybediyorsunuz. Biz de bunun farkındayız ve size uzman kadromuzla özel ders veya kapalı grup eğitimlerimizi mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

İster tek başınıza isterseniz sizinle aynı eğitimi almak isteyen kişilerden oluşan 4-5 kişilik küçük gruplarla
İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Japonca, Türkçe öğrenebilirsiniz.
IELTS, TOEFL, YDS, LYS-5 sınavlarına hazırlanabilirsiniz.
Yeditepe Üniversitesi Hazırlık Atlama, Bilgi Üniversitesi BİLET Sınavı, Bahçeşehir Üniversitesi Proficiency sınavlarına hazırlık eğitimi alabilirsiniz.
Üniversitelerin Hazırlık Sınıfı öğrencisiyseniz ve derslerinizde desteğe ihtiyacınız varsa üniversite hazırlık okulu deneyimli eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Birebir derslerimizde öğrencilerimiz, kendi hızlarında ve onlara uyan zamanlarda eğitim alarak klasik sınıf eğitimine kıyasla çok daha hızlı sonuç almaktalar. Örneğin 96 saatte tamamladığımız bir kuru özel dersle 50-55 saatte tamamlamaktayız. Buradaki tek amacımız kuru tamamlatmak değil; öğrencimizin ihtiyacı neyse derslerimizi ona yönelik olarak ayarlamaktayız. Örneğin bir öğrencimiz sadece konuşma alanında kendini geliştirmek istiyorsa veya IELTS sınavına hazırlanıyor ve Writing ve Reading bölümlerinde desteğe ihtiyacı varsa derslerimizde bu konulara daha çok ağırlık veriyoruz. Bu sayede eksiğiniz neredeyse onu tamamlıyoruz.

Günümüzün rekabetçi koşullarında kalitemizden ve iyi eğitmen kadromuzdan ödün vermeden öğrencilerimize hesaplı programlar sunabilmek için özel ders paketleri oluşturduk. Özel ders paketleri ile ayda kaç ders alacağınızı ve ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiğini baştan bilir ve sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Aylık 16 saatlik paketimizle haftada 2 gün 2'şer saat veya 24 saatlik paketimizle haftada 3 gün 2'şer saat özel ders alabilirsiniz. Vaktiniz kısıtlı ve ayda daha fazla ders alarak daha hızlı yol almak isterseniz size özel paketler de sunabiliyoruz. Özel ders paketlerimize düzenli devam eden öğrencilerimiz eğitimlerini çok daha kısa zamanda ve rahat bir şekilde tamamlayarak hedeflerine ulaşıyor.

Özel ders paketlerimizle ilgili bilgi almak için buraya tıklayarak formumuzu doldurabilir, 0216 546 00 52'den bize ulaşarak eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Farkımız
Üniversite Deneyimli Öğretmenlerimiz,
Özel Derste Tecrübemiz
Programlar
İngilizce
Rusça
IELTS-TOEFL
YDS
LYS-5
Hazırlık Sınıfı Atlama
Hazırlık Sınıfı Destek
Kullandığımız Kitaplardan Bazıları